Žalgiris TV: LKF taurės čempionai ruošiasi mūšiui su „Galatasaray“

Serena laimėjo čempionų mūšį

Aštuntoji diena Vimbldone turėjo būti moterų, tačiau oras, kaip įprasta, padarė savo patikslinimus, o antradienį į Visos Anglijos vejos teniso klubo aikštynus vienviečių varžybose turėjo eiti ne tik moterų ketvirtfinalio dalyvės, bet ir vyrai. baigs ketvirtojo turo rungtynes.

Kai kurie tenisininkai turėjo laiko sužaisti setą dieną prieš dieną, o kai kurie net nespėjo pradėti. Į antrąją kategoriją pateko Davidas Ferreris ir Juanas Martinas del Potro , kuriuos organizatoriai vakar iš pirmojo pagal tvarkaraštį vykusio teismo perkėlė į centrinį. Taigi lietus nebegalėjo trukdyti tenisininkams. Tiesa, dienos pradžioje jis taip bandė ir iškart po apšilimo atsitrenkė į Londoną, tačiau iškart uždarė stogą, o Ferreris ir Del Potro pradėjo rungtynes ​​patogioje aplinkoje.

Vimbldonas. Londonas, Didžioji Britanija. Žolė liepos 3 d., Antradienį. 8 diena

Vyrai. Ketvirtasis turas

Philipas Kohlschreiberas (Vokietija, 27 m.) - Brianas Bakeris (JAV, Q) - 6: 1, 7: 6 (7: 4), 6: 3.

Andy Murray ( Didžioji Britanija, 4) - Marinas Cilicas (Kroatija, 16) - 7: 5, 6: 2, 6: 3.

Jo-Wilfriedas Tsonga (Prancūzija, 5) - Murdi Fish (JAV, 10) - 4 : 6, 7: 6 (7: 4), 6: 4, 6: 4.

Florianas Mayeris (Vokietija, 31 m.) - Richardas Gasquetas (Prancūzija, 18 m.) - 6: 3, 6: 1, 3: 6, 6: 2.

Davidas Ferreris (Ispanija, 7) - Juanas Martinas del Potro (Argentina, 9) - 6: 3, 6: 2, 6: 3.

Kaip paaiškėjo, jie buvo geriausi Deividui. Jis pradėjo šiek tiek nervingai, suteikdamas varžovui pertrauką pirmajame žaidime, tačiau vos atsistojęs šiame dešimties minučių žaidime savo serve, jis iškart nusiramino ir sužaidė tiesiog puikiai. Visą likusį mačo laiką jis atrodė žymiai stabiliau nei varžovas ir buvo pakankamai įsitikinęs, kad susidorotų su galingomis del Potro atakomis. Pirmasis setas buvo surengtas lygiomis sąlygomis, ir viską nulėmė vienintelis Ferrero padarytas lūžis ketvirtame žaidime. O kitose dviejose partijose del Potro klydo kur kas labiau nei ispanas. Ir kartais netikslumai tykojo argentinietį visiškai laimėtose situacijose. Deividas tokiame žaidime galėjo gerai atsipalaiduoti, tačiau jis nė akimirkos neprarado susikaupimo ir užtikrintai atvedė mačą į pergalę - 6: 3, 6: 2, 6: 3.

Ketvirtfinalyje Ferreris, kuris pirmą kartą jo karjera pasiekė šį etapą Vimbldone, su juo susidurs britų visuomenės numylėtinis Andy Murray . Esu labai laiminga, nes tai mano pirmasis ketvirtfinalis. Geriausias rungtynes ​​sužaidžiau ant žolės. Kiekvieną dieną stengiuosi tobulinti žaidimą. Tokioje dangoje bus sunku nugalėti Murray, bet aš stengsiuosi parodyti geriausią, ką galiu, ir žaisti kaip šiandien, sakė Ferreris.

Murray taip pat iškovojo gana užtikrintą pergalę ketvirtame raunde. Marinas Cilicas gerai atrodė pirmosiose rungtynėse (o pirmasis setas buvo žaidžiamas dieną prieš tai), tačiau apskritai jis žaidė su dideliais svyravimais. Taigi, padaręs pertrauką pirmose rungtynių rungtynėse, Cilicas tada prarado iniciatyvą, pradėjo daryti daug klaidų ir leido Murray išlyginti rezultatątaip. Tuomet kroatas susiprato ir rezultatu 4: 4 užsidirbo paslėptą tašką, tačiau tokiu svarbiu momentu britui padėjo padavimas. O Ciličui nepavyko užbaigti pirmojo seto, prarasdamas savo servą iki nulio.

Pirmadienį tenisininkai sugebėjo sužaisti dar keletą rungtynių antrajame, o per tą laiką Murray sugebėjo padaryti pertrauką. Po pertraukos Andy tiesiog papildė agresiją ir užtikrintai laimėjo antrąjį žaidimą. Trečiojo seto pradžia Murray nebuvo lengva, tačiau jam pavyko įveikti sunkią akimirką, sužaidus keturias pertraukos taškus. Be to, britui visuomet padėjo pirmoji padavimas, o Čiličius šiomis akimirkomis net negalėjo žaisti. Tada Andy pakoregavo savo tenisą, o Marinai įvyko dar viena recesija, dėl kurios ketvirtoje partijoje jis prarado savo servą. Po to registratūroje kroatas neturėjo nė vienos galimybės atkurti pusiausvyrą.

Jo-Wilfriedui Tsongai pavyko pakreipti susitikimo su Murdi Fish potvynį. Pirmadienį jis amerikiečiui pralaimėjo pirmąjį setą, tačiau antradienį laimėjo kitus tris. Kitas jo oponentas bus Philipas Kohlschreiberis . Taip pat paaiškėjo Novako Džokovičiaus varžovas ketvirtfinalyje. Tai bus Florianas Mayeris , kuris įveikė Richardą Gasquet .

Dienos centrines rungtynes ​​galima pavadinti dviejų paskutinių Vimbldono čempionų - Petros Kvitovos ir Serena Williams (ir iš tikrųjų likusių tenisininkių, tik jos žaidė Vimbldono finale). Pirmoji dabartinį turnyrą pradėjo kaip dabartinė nugalėtoja, o Serena sėkmę šventė 2009 ir 2010 m. Abiem buvo nelengva patekti į dabartinio Vimbldono ketvirtfinalį. „Serena“ per pastaruosius du mačus varžoves spaudė tik trečiajame sete. Su Zheng Jie rezultatas buvo lygus 9: 7, o amerikietis 6: 1, 2: 6, 7: 5 laimėjo Jaroslavą Švedovą. Kvitova ketvirtajame ture vos nugalėjo Francesca Schiavone . Tik pasibaigus antrajam setui jai pavyko pridėti ir pasisukti labai nesėkmingų rungtynių potvynį.

Moterys. 1/4 finalai

Viktorija Azarenka (Baltarusija, 2) - Tamira Pazhek (Austrija) - 6: 3, 7: 6 (7: 4).

Agnieszka Radwanska (Lenkija, 3) - Maria Kirilenko (Rusija, 17 m.) - 7: 5, 4: 6, 7: 5.

Serena Williams (JAV, 6) - Petra Kvitova (Čekija, 4) - 6: 3, 7: 5 .

Angelica Kerber (Vokietija, 8 m.) - Sabina Lisicki (Vokietija, 15 m.) - 6: 3, 6: 7 (7: 9), 7: 5.

Negalite pasakyti kad akis į akį rungtynėse abu parodė kažkokį pernelyg didelį teniso lygį. Buvo ir įspūdingų išdaigų, ir dažnai nevykdytų klaidų. Pirmajame sete Williamsas tarnavo puikiai ir neleido varžovei net pagalvoti apie bet kokius pranašumus priimamajame. Tik pirmajame amerikiečio padavimo mače rezultatas buvo 0:30, tačiau Kvitova negalėjo pasinaudoti savo proga. Petra taip pat tarnavo užtikrintai, tačiau ji neapsiėjo be trikdžių. Pirmosios Kvitovos problemos seto metu pasirodė šeštoje partijoje, kai Serena uždirbo trigubą lūžio tašką. Petra suvaidino vieną iš jų, bet antroje susilaužė kaktą, o Williamsas subadėla 4: 2. Po pertraukos Petros žaidime trūko šviesos, o Serena galėjo padaryti dar vieną pertrauką, tačiau padarė breiko kamuolio netikslumą, o tada Kvitova išlaikė servą. Bet jai niekada nepavyko kažko sukurti registratūroje, kaip jau buvo minėta.

Pirmoji antrojo žaidimo pusė buvo panaši į pirmojo tęsinį. Williams vis dar ramiai dundėjo žaidimus savo serve, tačiau čekė ne, ne ir buvo sunkumų, su kuriais ji vis dėlto daugiau ar mažiau susitvarkė. Bet tada ėmė rodytis įspūdis, kad Serena buvo šiek tiek pavargusi ir iniciatyva pamažu perėjo į Kvitovos rankas. Tačiau šią akimirką amerikietis priminė, kas čia yra 13 kartų „Grand Slam“ turnyrų nugalėtojas. Lemiamoje 10-oje partijoje Williamsui du kartus padėjo pirmoji padavimas - pirmiausia 15:30, o tada - pirmojo lūžio taško. Kitame Serena padarė pertrauką, nepaisant to, kad rezultatas buvo 30: 0 Kvitovos naudai. Tačiau čia pati čekė labai padėjo varžovei, ypač lūžio taške, paprastoje situacijoje, prasiveržusi pro aukštą kamuolį į tinklą. Serva mačui Serenai taip pat nebuvo lengva, tačiau svarbiais momentais ji visada turėjo servą atsargoje. Trys tūzai pirmajame kvadrate ir dar vienas nesėkmingas aptarnavimas antrajame mačo rutulyje leido Williamsui patekti į pusfinalį.

Kita jos varžovė buvo Victoria Azarenko , kuri įveikė Tamirą Pazhek . Pirmajame sete pagrindinė kova vyko tik dėl Pazheko servo. Per visą žaidimą Azarenka laimėjo 19 įvarčių daugiau nei varžovė! Tuo pačiu metu Tamira sugebėjo gauti tik vieną tašką. Debiutavus dvikovai dėl austrės padavimo, buvo žaidimas, kuriame rezultatas tapo lygiai septynis kartus, tačiau Pazhekas kažkaip stebuklingai išgyveno šioje situacijoje. Ir aštuntame žaidime Tamira vis tiek svyravo. Iškovojęs pirmąjį lūžio tašką, austras sužlugdė kito breiko kamuolio smūgį, ir dėl to seto rezultatas buvo užmiršta.

Antrajame geime Azarenkos padavimų partijos baltarusiui vis dar vyko be problemų. Pazhek taip pat pridūrė, o registratūroje iškovotų įvarčių skirtumas sumažėjo, nors jai vis tiek sekėsi sunkiai. Dėl to austras paskutiniame susitikimo segmente negalėjo susidoroti su spaudimu ir patyrė devintą partiją - 4: 5. Tačiau kreiptis dėl rinkinio nebuvo lengva užduotis. Tamira uždirbo pirmąsias pertraukos taškus, o antrajame Azarenka padarė dvigubą klaidą. Viktorija neišnaudojo kito bandymo užbaigti mačą savo serve, tačiau „tie-break“ metu ji buvo tikslesnė už austrę - 7: 4. su trečiąja pasaulio rakete Agnieszka Radwanska . Tiesa, abu tenisininkai „Grand Slam“ turnyruose niekada nebuvo peržengę ketvirtfinalio ribų. Tai buvo šeštas „Agnieszka“ bandymas, iš kurių du ankstesni buvo Vimbldone. Tačiau dvejus metus iš eilės (2008 ir 2009 m.) Ji tapo seserų Williams - Serenos ir Veneros, auka. Ir Kirilenko iki šio sezono Vimbldone nuvažiavo tris ratus ir savo pirmąjį bei vienintelį kėlinį„Grand Slam“ varžybos vyko 2010 m. „Australian Open“.

Pirmojo pusfinalio rungtynės buvo labai įtemptos. Beveik kiekviename žaidime klostėsi rimta kova. Rusė sugebėjo laimėti pradinį žaidimą su trimis lūžio taškais, po kurių Marija neišnaudojo savo galimybių. Tiesa, šiuo atveju likimas buvo Radwanskos pusėje, nes vienoje iš lūžio taškų jai pataikius kamuolį palietė laidą, kuris dezorientavo prie vartų buvusią Kirilenką. Ateityje „polka“ pranašumas stabilume turėjo įtakos, ir pirmą kartą jis pirmavo rezultatuose - 4: 2. Tada Agnieszka galėjo įtvirtinti savo pranašumą su antrąja pertrauka, tačiau vėl praleido žaidimą iš 0:40. Dviejų valandų pertrauka dėl lietaus aikštėje nieko dramatiškai nepakeitė. Radwanska ir toliau pelnė breiko taškus, o Marija juos didvyriškai atkovojo. Dešimtoje partijoje, kai Radwanska padavė setą, Kirilenko dar spėjo padaryti pirmąją rungtynių pertrauką, tačiau tam buvo išleista tiek pastangų, kad rusė iš karto atidavė savo servą iki nulio. Po trumpos pertraukėlės Maria vėl puolė šturmuoti kažkieno kitą servą, tačiau tai jam nepavyko - 5: 7.

Pasikeitus pertraukėlėmis antrojo seto pradžioje, tenisininkai tarsi padarė trumpą pertraukėlę ir kurį laiką pamiršo techniką. Pirmoji iš nedidelio žiemos miego išėjo Radwanska, padariusi pertrauką septintame žaidime - 4: 3. Bet šis žaidimas buvo paskutinis. ją laimėjo antrame sete. Ji nervinosi ir ėmė darytis daugiau klaidų, o Kirilenko užtikrintai pasielgė puolime ir užbaigė žaidimą savo naudai - 6: 4.

Prieš lemiamą tenisininkų rinkinį buvo dar viena pauzė dėl naujo lietaus. Bet ir po jo jėgų pusiausvyra teisme reikšmingai nepasikeitė. Kaip ir ankstesniame žaidime, Maria ir Agnieszka apsikeitė pertraukomis ir tada pradėjo laikyti savo servą. Taigi jie pasiekė rezultatą 4: 4, kai rungtynės buvo sustabdytos trečią kartą ir ... Azarenkai ir Pazhekui ją palikus, jie buvo perkelti į centro aikštę. Radwanska turėjo surinktą finišą, o rusė padarė per daug netikslumų. Dėl to 7: 5 Agnieszkos naudai.

Ir trečiadienį turėtų įvykti ilgai kenčiančios antrojo turo dvejetų varžybos, kuriose Kirilenko ir Nadezhda Petrova žaidžia su seserimis Williams. Šis susitikimas prasidėjo šeštadienį ir buvo atidėtas dėl tamsos, tačiau pirmadienį ir antradienį tenisininkai negalėjo atnaujinti žaidimo dėl blogo oro. Taip pat trečiadienį bus žaidžiami visi vyrų ketvirtfinaliai, viename iš kurių Michailas Youzhny susikaus su Rogeriu Federeriu .

„BasketNews.lt podkastas“: sparnus bronzinei rinktinei užauginusios rungtynės

Ankstesnis pranešimas Kvitova: dabar visos mintys apie olimpiadą
Kitas įrašas Pietų: Federeris gali neduoti antros galimybės